O nas

Aktualna oferta firmy JWS obejmuje:

  • wysokiej efektywności (98 dB) wolnostojące kolumny podłogowe IFAÍSTEIO w trzech różnych wariantach IFAÍSTEIO S (klejona warstwowo sklejka), IFAÍSTEIO TSIMЀNTO (betonowe wykończenie) oraz IFAÍSTEIO (sklejka).

JWS-Ifaisteio-sklejka-beton-naturalne (1)

Zachęcamy do zapoznania się z recenzją kolumn Ifaisteio, dostępną na portalu HiFi Philosophy. Kolumny te zdobyły wyróżnienie w kategorii jakość-cena, jako wyrób „oferujący nadzwyczajną jakość w swoim przedziale cenowym, a tym samym podnoszącym standardy produktów w danym segmencie HiFi lub High End” w ramach podsumowania roku 2015 przez  Redakcję HiFi Philosophy.

  • projekt i realizację indywidualnych konstrukcji – zgodnie z oczekiwaniami akustyczno-wzorniczymi Klienta.

———————————————————————————————————————–

 FIRMA JWS GWARANTUJE:

———————————————————————————————————————–

Doświadczenie teoretyczne

Wieloletnie doświadczenie z zakresu akustyki, elektroniki i audio. Każdy projekt zaczynam od przeprowadzenia elektryczno-akustycznych symulacji komputerowych, które pozwalają na dokonanie wstępnej analizy proponowanego zestawu głośnikowego. Następnie wykonuję kolumnę testową, na podstawie której przeprowadzam pomiary i odsłuch. Na tym etapie wprowadzam drobne, bądź większe modyfikacje do projektu (np. modyfikuję geometrię obudowy, rozmieszczenie głośników, bądź też rodzaj zastosowanej zwrotnicy), których efektem finalnym jest zestaw unikatowych kolumn w wykończeniu dopasowanym do indywidualnego gustu odbiorcy.

Doświadczenie praktyczne 

Projektowaniem kolumn głośnikowych zajmuję się od ponad 15 lat. W tym czasie stworzyłem kilkanaście unikatowych zestawów głośnikowych, dzięki którym przetestowałem wiele różnych rozwiązań technicznych, m.in. :

  • obudowa zamknięta;
  • obudowa bass-reflex;
  • linia transmisyjna;
  • tuba (horn);
  • pasmowo-przepustowa (band-pass);
  • otwarta odgroda (open baffle).

Indywidualne podejście do Klienta

W okresie mojej wieloletniej pracy stworzyłem kilkadziesiąt różnych konstrukcji, które wykonywałem na indywidualne zamówienia Klientów. Kolumny głośnikowe (oprócz modelu IFAÍSTEIO) istnieją tylko w jednym, niepowtarzalnym egzemplarzu.

 Oryginalne, niepowtarzalne konstrukcje

W mojej głowie ciągle pojawiają się nowe, ciekawe pomysły, z którymi chciałbym się z Państwem podzielić. W tym celu założyłem firmę, dzięki której mogę oferować swoje produkty szerszemu gronu osób, jednocześnie rozwijając swoją wielką pasję. Zachęcam do współpracy.