Projekty realizowane na indywidualne zamówienia Klientów

Oprócz produktów dostępnych w standardowej ofercie JWS firma oferuje kompleksowe projektowanie oraz wykonywanie kolumn głośnikowych na specjalne zamówienia Klientów.

Kompleksowa realizacja zamówienia składa się z projektu oraz wykonania:

  • obudowy (zamkniętej, bass reflex, open baffle, linii transmisyjnej);
  • zwrotnicy (każdego rzędu i typu);

zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta. Istnieje także możliwość zamówienia kolumn głośnikowych w specjalnym wykończeniu – lakier, olej, bejca, farba itp., dostosowanym do wystroju wnętrza Klienta.

Większość zaprojektowanych przeze mnie zestawów cieszy teraz moich znajomych. Ich radość jest najlepszym dowodem posiadanej przeze mnie wiedzy i umiejętności pozwalających na konstruowanie przemyślanych i dobrze grających kolumn głośnikowych.

Pamiętaj

W przypadku zamówień indywidualnych każdy projekt wykonawczy realizowany jest przez JWS tylko w jednym egzemplarzu.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

  1. Każdy projekt omawiany jest szczegółowo z Klientem, a następnie dostosowywany do Jego akustycznych i estetycznych wymagań oraz możliwości finansowych.
  2. Po wysłuchaniu oczekiwań Klienta właściciel firmy JWS przedstawia kilka propozycji projektów, zawierających dopasowane podzespoły elektroniczne oraz technologie wykańczania.
  3. Po zaakceptowaniu przez Klienta ostatecznego projektu Klient wpłaca zaliczkę w wysokości 30-50% wartości projektu.
  4. Zespół JWS przystępuje do pracy, której efektem będzie każdorazowo inny, oryginalny zestaw głośnikowy.

Opisy zrealizowanych projektów wraz z dokumentacją techniczno-fotograficzną można znaleźć w przedstawionych dalej postach. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi wpisami.